­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

24 травня відбулися установчі збори з формування складу молодіжної ради при Шполянській міській раді Шполянської об’єднаної теритоіальної громади.

Співпрацювати з місцевою владою виявили бажання понад 40 молодих людей — жителів населених пунктів громади.

Учасників зборів привітав міський голова Сергій Кравченко і вручив присутнім тимчасове посвідчення члена молодіжної ради Шполянської ОТГ.

Далі відбулися вибори голови і секретаріату ради. Стати головою виявили бажання 24 особи. Після виступу кожного кандидата розпочалося голосування.

Голоси членів рівнозначно розділились між двома кандидатками — Ольгою Довгопол та Єлизаветою Вовк, тому вибори продовжились у ІІ турі, за результатами якого перемогу отримала Ольга Довгопол. Заступником голови молодіжної ради обрали Єлизавету Вовк, секретарем — Ольгу Скоблей.

Відтепер молодіжна рада співпрацюватиме із органами місцевого самоврядування, а молодь Шполянської громади отримала можливість реалізовувати проекти для своїх однолітків.

Ірина Грабовецька

Актуальні новини

Атака з повітря

on 12 червня 2019

В Україні триває масовий літ метеликів Чортополохівки. Науковці стверджують, що в основному вони мігрують з Північної Африки, однак, можливо, перезимовують...

Дарована нерухомість

on 12 червня 2019

«Під час шлюбу я набула будинок на підставі договору дарування. Чи буде він при розлученні вважатися спільною сумісною власністю подружжя?»...

У місті провели стерилізацію собак

on 05 червня 2019

3 червня у Шполі продовжилась розпочата у минулому році робота, спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами.

Обійшлося без тяжких наслідків

on 05 червня 2019

Ввечері минулої суботи в місті і деяких населених пунктах району спостерігалися пориви вітру до 15-20 метрів за секунду. Як повідомляють...

Додаткові вихідні для шполян у червні

on 05 червня 2019

Червень принесе додаткові вихідні дні, адже на цей місяць в Україні випадає аж два офіційні державні свята.

Сотні тисяч гривень — на громадські роботи

on 05 червня 2019

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської районної філії Черкаського обласного ...

Дільничних замінять офіцери громад

on 30 травня 2019

В Україні стартує проект “Поліцейський офіцер громади” для роботи в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.