­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 17 лютого 2019

Тамара зайшла до магазину придивитися плаття. Крім неї, на той час нікого у торговому закладі не було, тож слово за слово розговорилися з продавчинею.

— Днями доня відзначатиме день народження. Хочу вибрати їй подарунок. Гадаю, плаття буде в самий раз, — пояснила вона продавчині.

— Коли ж у неї іменини? — поцікавилася продавець-консультант.

— Та ось же, в кінці січня, — уточнила співрозмовниця, назвавши число першого місяця року, коли вона вперше притулила до грудей крихітне, найрідніше тільце маляти.

— А скільки років виповнилося вашій доні?

— 29…

— Цікаво, у цей самий день 29 років виповниться і моєму синові Станіславу, — розповіла Наталія.

— Та невже? — настала черга вже дивуватися Тамарі, яка розчулилася до сліз.

Після їхнього, так би мовити, знайомства минуло лише якихось кілька хвилин, проте жінки вже спілкувалися, мов рідня. Виявилося, що обидві вони народжували дітей у Шполянському пологовому будинку 1989 року в один день і протягом однієї й тієї самої години. Разом перебували у пологовому залі. Лише Станіслав з’явився на світ на кілька хвилин раніше, ніж Олеся.

— Справді, я бачила твого сина у перші хвилини після народження! — вигукнула схвильована від спогадів, які її переповнювали, Тамара. — Оце зустріч, так зустріч!

За майже три десятиліття, які відділяли щасливих матусь від подій, які щойно їх об’єднали, вони встигли забути обличчя одна одної. Та воно й не дивина.

Тамара похвалилася найрадіснішою новиною, що зовсім недавно її доня вийшла заміж. А Наталія поділилася, що її син зараз відомий фотохудожник, тож матері є чим пишатися.

За якийсь день вже Тамарина донька Олеся зателефонувала до свого ровесника, привітавши з днем народження. А він, здивований появою нової знайомої, привітав її навзаєм.

— Так приємно, коли неждано-негадано знаходиш нових друзів, або відновлюються в пам’яті старі знайомства, — поділиться пізніше Тамара.

Антоніна Долина

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.