­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 17 лютого 2019

Одяг та взуття нині дорогі, в тому числі й дитячі речі. На відміну від дорослих, малеча рідко встигає їх зносити. Аби звільнити шафи від непотрібного одягу чи взуття, матусі часто віддають все те знайомим з малими дітьми. Особливо потребують подібної підтримки малоімущі та багатодітні сім’ї. Приймають речі і в Товаристві Червоного Хреста. У селах буває, що один і той же одяг носять по черзі у кількох сім’ях, передаючи, так би мовити, у спадок.

Скажімо, сільські подруги Таміли завжди чекають, доки вона привезе їхній малечі з міста речі зі свого малого. Однак, виявляється, що на милосердя здатні не всі. Про свою розмову зі знайомою Таміла не могла розповідати без емоцій. Зі Світланою вони разом відвідують спортзал. Недавно вона похвалилася, що нарешті розтанув сніг та випала нагода поїхати до батьків у село.

— Відвезла туди і спалила кілька мішків одягу й взуття після свого малого, а то вже набридло в квартирі з ними переставлятися, — поділилася радісною новиною Світлана.

— Як, ти спалила майже новий одяг? — не повірила Таміла, знаючи добрі статки подруги. Не раз бачила, як розкішно у тій сім’ї одягають дитину.

— Спалила, а де ж його подіти? — здивувалася співрозмовниця.

— Віддала б комусь, скільки людей його потребують…

— А тобі дуже хтось щось задарма дає? Мені — ніхто, от і я не буду ні з ким ділитися. Краще вже спалити, ніж хтось скористається з мого.., — наполягла на своєму Світлана.

— А я з задоволенням віддаю речі і радію, коли люди дякують, — не стрималася Таміла. — Добрі справи повертаються сторицею.

Здавалося, Світлана аж розсердилася такій «нетямковитості» ровесниці.

— Ти при своєму розумі?! — почала сваритися. — Не здумай такого більше робити! Хай кожен сам про себе дбає!..

Залишаючись кожна при своїй думці, жінки розійшлися. Згадується лиш колись почуте, що подекуди сутність людини можна пізнати з кількох коротких фраз.

Вікторія Тарасова

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.