­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 17 лютого 2019

Повертаючись додому з гостей, люди, буває, везуть з собою гостинці. Буває ж, і зовсім неочікувані речі. Як у цій історії.

Провідати двоюрідного брата, який живе за кілька сотень кілометрів, Таїсія збиралася давно. Прибувши в гості, побачила, що на новій роботі він винаймає житло просто біля поля. Пробувши у гостях кілька днів, вона звернула увагу, що в хаті є миші. «Скільки б не боровся з шкідниками, а вони все одно перед зимою забігають до житла», — пояснив родич, запримітивши її здивування. Невдовзі про ту розмову забули.

Знову згадати про неприємне сусідство Таїсії випало, коли поверталася автобусом додому.

«Якоїсь миті відчула, що в сумці щось ворушиться. Спершу подумалося, що, можливо, телефон на режимі вібрації задзвонив. Однак з дамської сумочки прожогом вискочила миша, так, що я й писнути не встигла. Гризун побіг салоном автобуса, а я ще кілька хвилин не могла заспокоїтися від такого неприємного сюрпризу», — розповідала вона.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.