­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 23 лютого 2019

Петро і Тамара давно мріяли про те, аби їх  29-річний син Дмитро одружився. Та хіба ж вони могли подумати, що їхній Дмитрик обере собі у пару самотню розлучену жінку Світлану та ще й з двома дітьми? Скільки умовляли його, скільки розмов було, дуже вже перейнялися батьки цією, на їхню думку, проблемою. Вважали, що не буде нормального сімейного життя у сина.

Крапку в цій історії поставив батько Петра, Сергій Семенович. Коли син зателефонував йому і поскаржився на Дмитра, він відповів: «А ти себе забув? Забув, як за Тамарою впадав, коли в неї вже старший син підріс? Все буде добре, нехай живуть діти». А навздогін за батьковими словами отримали Петро і Тамара посилку з рідної Шполянщини, в якій було дві вишиті сорочечки для Світланиних дітей. Це дружина Сергія Семеновича Віра Степанівна вишила і подарувала під Новий рік правнучатам.

І якою ж була радість дідуся і бабусі, коли разом з привітанням зі святами і листом від сина вони отримали фото, на якому 4-річна Настуня і 6-річний Артемко у вишитих бабусею сорочечках щиро посміхаються і радіють обновці. «Все буде у них добре, — писав Петро батькам, — а вам велике спасибі за вишиванки, вони здружили нашу сім’ю».

Ірина Грабовецька

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.