­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 14 листопада 2018

Існує такий вислів: «Краще спати на могилі небіжчика, ніж на його ліжку!». Можливо, в цьому є частка правди. Якщо людина тривалий час хворіла, відчувала на ліжку божевільні муки, а в кінці кінців на ній же і померла, то з такою спадщиною звичайно краще розлучитися.

Люди, що мають відношення до екстрасенсорики, стверджують, що ліжко небіжчика краще замінити. Якщо немає можливості купити нове ліжко, а спати на чимось потрібно, то краще провести обряд очищення смертного одра близької людини. Для цього можна обійти ліжко з усіх боків із запаленою церковної свічкою, проводячи над нею і під нею, окропити її святою водою і посипати сіллю.

Якщо ж померлий чоловік мав якісь потойбічні можливості, то для позбавлення від сліду його сильної енергетики краще запросити в будинок священнослужителя. Церква, як правило, йде назустріч своїм парафіянам і допомагає їм побороти свої страхи перед невідомим.

Якщо звернутися з подібними міркуваннями до когось більш приземленого, вчених або лікарів, вони скептично ставляться до подібного роду занять, вони навряд чи знайдуть щось погане в тому, щоб залишити диван або ліжко померлої людини собі. Єдиним їх повчанням може стати дезінфекція меблів або перетяжка її. Особливо це стосується тих варіантів, коли людина померла від інфекційного захворювання або вірусу.

Церква ж, у свою чергу, може засудити бажання родичів залишити собі смертний одр свого близького. Не по-християнськи це - спати на ліжку, де зустрілася віч-на-віч зі смертю інша людина.

Дуже важливим в цьому питанні є і його психологічна сторона. У людини, яка втратила свого близького, не відразу може вийти позбутися скорботи і туги.

Предмет, пов'язаний з цією людиною, здатний часто нагадувати про неї і розбурхувати сумні думки в голові.

Однак є люди, яким, навпаки, пам'ятні речі дарують тільки позитивні емоції і спогади. Засинаючи на ліжку свого родича, вони можуть частіше зустрічатися з ними уві сні і радіти такому духовному спілкуванню.

Іншими словами, вибір залишається за вами. Якщо ви здатні підпорядкувати собі своє почуття страху і відмовитися від забобонів, то приводьте ліжко близької вам людини в порядок і спіть собі на ньому на здоров'я!

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.