­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 22 листопада 2017

Леся з першого курсу зустрічалася з Борисом. Їх вважали найгарнішою парою, і ні в кого не було сумнівів, що наближається весілля. Не за горами був захист дипломів, випуск, та саме в цей час Леся зрозуміла, що чекає дитину. Може, й не зовсім вчасно, але  ж від коханого чоловіка.

Микола поспішав на навчання. Він ледь встиг вскочити у потрібний йому автобус. Захекавшись, гепнувся на вільне місце у третьому ряду салону автобуса.

Чоловіка тітки Тетяни звали Петром. Але на ім’я вона його називала тільки тоді, коли зверталася безпосередньо до нього: «Петю...» А в розмовах із сусідками, з рідною сестрою, знайомими незмінно казала: «Мій годувальник».

Дожила Варка до восьмого десятка. В селі її вважали одинокою. Мала чоловіка. Але коли то було! Народила доньку. А хто про це пам’ятає? Варка сама збивалася з ліку: либонь, Любі вже під шостий десяток. Забувати стала.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.