­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Серед наших однокласників – лікарі і вчителі, юристи, економісти, інженери, науковці, військовослужбовці та будівельники, підприємці та працівники сільського господарства. Кожен з нас знайшов свій шлях в житті.

Ми низько вклоняємося нашим педагогам, які не лише давали нам знання, а й вчили найвищому мистецтву на землі – бути людиною. Щира вдячність класному керівнику Надії Олександрівні Кисіленко, вчителям А.Ф.Шевченко, Е.Д.Ткаченко, П.Д.Горбенко, Н.О.Чепур, В.М.Задорожній, О.М.Матвійчук, А.Д.Вороневич, К.А. та І.І.Кадурам, М.Г.Тарану, О.Й.Баб’яку, А.В.Терещуку, Н.М.Волковій, Т.М.Козловій, В.О.Кошовій, І.М.Макеєву, М.А.Паршук і директору школи П.П.Філіпенку. Ми завжди пам’ятаємо усіх, хто, на жаль, вже пішов з життя.

Для випускників 2019 року вже пролунав останній шкільний дзвінок. Хочеться побажати дітям, аби назавжди зберегли у своїй пам‘яті ці чудові миті шкільного життя.

Валентина Демченко (Трухан) – від імені випускників 1974 року міської школи №3 

Актуальні новини

Атака з повітря

on 12 червня 2019

В Україні триває масовий літ метеликів Чортополохівки. Науковці стверджують, що в основному вони мігрують з Північної Африки, однак, можливо, перезимовують...

Дарована нерухомість

on 12 червня 2019

«Під час шлюбу я набула будинок на підставі договору дарування. Чи буде він при розлученні вважатися спільною сумісною власністю подружжя?»...

У місті провели стерилізацію собак

on 05 червня 2019

3 червня у Шполі продовжилась розпочата у минулому році робота, спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами.

Обійшлося без тяжких наслідків

on 05 червня 2019

Ввечері минулої суботи в місті і деяких населених пунктах району спостерігалися пориви вітру до 15-20 метрів за секунду. Як повідомляють...

Додаткові вихідні для шполян у червні

on 05 червня 2019

Червень принесе додаткові вихідні дні, адже на цей місяць в Україні випадає аж два офіційні державні свята.

Сотні тисяч гривень — на громадські роботи

on 05 червня 2019

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської районної філії Черкаського обласного ...

Дільничних замінять офіцери громад

on 30 травня 2019

В Україні стартує проект “Поліцейський офіцер громади” для роботи в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.