­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30 31          

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської  районної філії Черкаського обласного   центру зайнятості. Новоутворені громади особливо потребують уваги, тому фахівці служби зайнятості із першого дня функціонування  Шполянської міської ради ОТГ, Матусівської та Лип’янської сільських рад ОТГ почали налагоджувати контакти, інформувати про послуги служби зайнятості. 

Значна увага приділяється питанню організації громадських робіт. Це вигідно для роботодавця, коли виникає потреба у виконані короткотермінової роботи, а для безробітних — то джерело соціальної та матеріальної вигоди.  

У результаті співпраці між керівництвом  районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та головами   об’єднаних територіальних громад   підписано угоди про проведення громадських робіт на території громад. У 2019 році на їх організацію в місцевому бюджеті Шполянської міської ради ОТГ передбачено 200 000 грн., Лип’янської ОТГ — 65 000 грн.  Співпраця виявилася ефективною і за п’ять місяців нинішнього року на організацію громадських робіт у Шполянській ОТГ використано 159 439 грн. місцевого бюджету та 68 330 грн. Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, у Лип’янській ОТГ — 40 887 грн. місцевого бюджету та 17 523 грн. згаданого Фонду.   До громадських робіт залучено 69 жителів  громад, що перебувають на обліку в службі зайнятості. Аби населені пункти мали охайний вигляд, безробітні  працювали на озелененні та прибиранні вулиць населених пунктів та узбіч доріг від стихійного сміття, обкошували бур’яни, вирубували самосіви кущів та дерев на придорожніх територіях громади, а також приводили до належного стану пам'ятники загиблим у Другій світовій війні, братські могили, парки та сквери. Крім того, здійснено упорядкування прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків.

Людмила Плосконос, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.