­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Ще у минулому році почали виникати проблеми з фінансуванням редакції районного телебачення та радіомовлення. Колективу, засновником (співзасновником) якого є районна рада, нічим було навіть платити заробітну плату, не кажучи вже про розвиток телерадіомовної компанії. Їй пропонувалося шукати спонсорів, які б допомогли вирішити фінансові проблеми. Та як стверджувала директор організації Наталія Задорожня, поки таких не знайшлося.

Оскільки в найближчі місяці, після неодноразових дофінансувань з районного бюджету, колективу редакції телерадіомовлення вже не буде чим виплачувати заробітну плату, на недавній сесії районної ради депутатам запропоновано було проголосувати за припинення шляхом ліквідації редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення та за те, аби майно редакції передати в користування відділу культури і туризму райдержадміністрації. Питання набрали потрібну кількість голосів, тож після більш ніж чверті століття існування у редакції місцевого телерадіомовлення розпочато процедуру ліквідації.

Як поінформував начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, в подальшому він вбачає використання обладнання редакції районного телебачення, а також діяльність його працівників у висвітленні роботи райдержадміністрації, районної ради, об’єднаних територіальних громад Шполянщини і зокрема висвітлення поїздок творчих колективів не лише на території нашого, а й в інші райони на фестивалі, конкурси. Все це зможуть бачити жителі Шполи та інших населених пунктів, але ті, які мають справу з інтернетом.

Ольга Качан

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.