­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

З метою сприяння кращому відтворенню і зберіганню водних живих ресурсів під час масового нересту риби управління агропромислового розвитку Шполянської районної державної адміністрації доводить до відома підприємств і організацій, які користуються рибогосподарськими водоймами, та жителів на території району, з 1 квітня до 9 червня поточного року в районі оголошено двомісячник з охорони рибних ресурсів. У зв’язку з цим на водоймах буде обмежено вилов риби та інших водних біоресурсів в період нересту та пересування в цей період плавзасобів на водних об’єктах.

На період нерестового ходу і нересту риби забороняється використання плавзасобів, оснащених двигунами, на рибогосподарських водоймах. Також забороняються будь-які види робіт у місцях нересту риби, а також проведення змагань зі спортивної риболовлі. При цьому дозволяється лов риби на період заборони з берега, за межами місць нересту і в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок, однією поплавковою або донними вудками з одним гачком і спінінгом з блешнею. Дозволений вилов риби лише до 3 кілограмів.

Володимир Коваль, начальник управління агропромислового управління

райдержадміністрації

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.