­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31

В Україні почалося справжнє полювання за документами – шахраї навмисно крадуть їх, щоб оформляти кредити. За 2018 рік правоохоронні органи зафіксували 55 тис. таких випадків. Що ж потрібно робити, якщо ви виявили пропажу паспорта?

Втрата документів здатна викликати не тільки бюрократичну тяганину, пов’язану з їх відновленням, а й більш серйозні проблеми. На ваш паспорт шахраї можуть оформити кредит – це робиться за кілька годин.

Досить переклеїти фото у вашому паспорті і прийти в «кредитний офіс». Іноді не потрібно навіть змінювати фото, якщо в схемі бере участь «своя людина» у фінансовій установі.

Діяти потрібно негайно – відразу звернутися в правоохоронні органи, написати заяву про втрату або крадіжку документа і дати оголошення про пропажу в друковані ЗМІ. Якщо не зробити цього і просто оформити новий паспорт, то в майбутньому довести, що кредит був оформлений без вашої участі, буде складно. І банкіри вимагатимуть саме від вас погашення заборгованості.

Після подання заяви в поліцію потрібно зробити її копію і попросити співробітника правоохоронних органів поставити на ній свій підпис.

А ЯКЩО КРЕДИТ ВЖЕ ОФОРМЛЕНО?

Не треба панікувати. У цьому випадку завдання номер один – документально довести, що паспорт використовували без вашого відома і ви не підписували жодних договорів для отримання грошей. Також потрібно довести, що паспорт був загублений або вкрадений. Якщо кредитори відмовляються приймати такі аргументи, потрібно звертатися в поліцію.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.