­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

В українців через борг за кредитом або несплату комунальних послуг можуть примусово відібрати житло. Навіть якщо воно в громадянина — взагалі єдина нерухомість. Раніше в законі було прописано, що виконавчі органи не мали права відбирати житло, якщо воно — єдине місце проживання боржника.

Проте від нинішнього року набули чинності нові правила. Накопичивши борг за послуги ЖКГ або взятим у банку кредитом 20 мінімальних зарплат, трохи менше 84 тисяч гривень, громадяни зіткнуться із серйозною проблемою. Разом із тим комунальні служби «з метою компенсації неоплачених рахунків» іще й можуть подати позов на арешт усього цінного майна боржника.

Як зазначають експерти, вкрай рідко господарі осель допускають такі шалені борги за комуналку. А якщо в когось через якісь складні життєві обставини і набігає чимала сума, не підйомна для родинного бюджету, то зазвичай домовляються про її реструктуризацію — сплату частинами. Тим часом у великій групі ризику опинилися позичальники банків, ломбардів та кредитних спілок різного штибу, яких останнім часом по всій Україні розвелося, мов грибів після дощу. Вони майже нав’язують людині кредит з часто прихованими відсотками та штрафними санкціями. І цілком може трапитися так, що навіть за позичені 10 тисяч гривень за якихось три-чотири місяці затримки платежу може набігти просто астрономічна сума.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.