­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

«Мій колишній чоловік уже півроку не сплачує аліменти на дитину. Нещодавно дізналася, що він планує виїхати на роботу за кордон — у Польщу. Чула, що за новими законами боржника не випустять. Чи справді це так?» — запитує Наталія з Василькова.

У лютому 2018 року набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» — про певні обмеження для неплатників аліментів.

Таким чином, згідно з п. 5-м ст. 6-ї Закону «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» від 21 січня 1994 р., право на виїзд може бути тимчасово обмежене у разі, коли особа ухиляється від виконання зобов’язань, покладених на неї судовим рішенням (або інших органів чи посадових осіб), що підлягає примусовому виконанню у порядку, встановленому законом. Відповідно до змін, унесених у Закон України «Про виконавче провадження», за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, державний виконавець виносить вмотивовані постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві: виїзду за межі України; полювання; користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю тощо — до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі. А ще — про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами до повного погашення заборгованості (однак тут є нюанси з приводу такого обмеження). Ці постанови надсилаються сторонам для відома не пізніше наступного робочого дня з дня їх винесення, а також до виконання відповідним органам після закінчення строку для оскарження рішення, дії виконавця.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.