­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Маєте намір купити або орендувати приміщення, квартиру чи землю? Вам не завадить перевірити її власника і людей, які братимуть участь в угоді. Як це можна зробити самостійно, не звертаючись безпосередньо в різні інстанції?

За реєстром боржників

Він був створений, в першу чергу, щоб попередити незаконні оборудки з нерухомістю, а саме – створити перешкоду для відчуження нерухомості боржниками. Адже для багатьох продаж або переоформлення квартири (або будинку) є способом вирішити свої фінансові проблеми – погасити борги або зовсім уникнути їх виплати. Взагалі, реєстр боржників – це інструмент нотаріусів та реєстраторів – саме вони перевіряють за ним учасників угод. Однак реєстр відкритий і доступний для всіх, тому перестрахуватися ще до походу до нотаріуса може кожен. Для цього в форму пошуку досить ввести ім’я, прізвище та ІПН власника нерухомості

За кадастровою картою

Перед покупкою ділянки землі можна самостійно перевірити, чи знаходиться вона в приватній або комунальній власності, чи присвоєний їй кадастровий номер.

За держреєстром прав на нерухому майно

Цей ресурс допоможе отримати відомості про зареєстровані права на земельну ділянку, квартиру, будинок або приміщення: за вказаною адресою, за реєстраційним номером об’єкта нерухомості, за кадастровим номером ділянки, за ідентифікаційними даними фізичної або юридичної особи.

Всього за кілька хвилин ви зможете дізнатися, хто є власником нерухомості, яку ви хочете купити або орендувати, чи знаходиться вона в заставі або іпотеці, чи накладено на неї арешт.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.