­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Вже менше ніж за місяць, 1 квітня в Україні стартує весняний призов. А з 1 березня розпочала свою роботу районна медична комісія. Заступник районного військового комісара Сергій Кільченко на зустрічі з сільськими головами повідомив, що весняна призовна кампанія у населених пунктах району повинна мати підтримку з боку місцевої влади.

Роз’яснювальна робота, зустрічі з призовниками та їх батьками мають стати постійними для очільників сільських рад. «Не всі мають інтернет, де можна ознайомитися з сьогоднішніми преференціями майбутнім призовникам, — зазначив Сергій Миколайович. — Скажімо, якщо призовник йде до армії з постійного місця роботи, то за час служби за ним зберігається робоче місце і заробітна плата. А про це треба розповідати і призовникам, і їх батькам. І такої важливої інформації сьогодні чимало».

Щодо отримання відстрочки від призову, то Сергій Кільченко ще раз закликав сільських голів забезпечити прибуття осіб призовного віку для проходження медичної комісії. Розповів також і про випадки, в яких той чи інший молодий чоловік звільняється від служби у збройних силах. Це і визнані за станом здоров’я непридатними до військової служби, які досягли 27-річного віку (на день відправлення на строкову службу), засуджені за вчинення злочину до позбавлення волі, обмеження волі, в тому числі із звільненням від відбування покарання, а також ті, хто перебуває на обліку лікаря-нарколога, тощо.

Заступник військового комісара вкотре наголосив, що солдати – строковики не призиваються на службу в зоні проведення Операції Об’єднаних сил (колишнє АТО).

Валерія Семенюк

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.