­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Чотирнадцятирічним громадянам потрібно своєчасно подбати про оформлення паспорта громадянина України. Насамперед поквапитися до підрозділів міграційної служби необхідно здобувачам освіти, які цьогоріч планують брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), реєстрація для участі в якому триватиме до 25 березня. А паспорт громадянина України (ID-картка) з 14 років для реєстрації є обов'язковим документом.

Для оформлення ID-картки варто особисто з'явитися до підрозділу міграційної служби за адресою вул.. Волонтерська, 24. М.Шпола із необхідними документами та через 20 робочих днів отримати біометричний документ. Наголошуємо: паспорт у формі картки для таких громадян оформлюється безкоштовно.

Необхідні документи

• свідоцтво про народження;

• оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України); У разі відсутності таких документів або у разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;

• паспорт громадянина України для виїзду за кордон (для осіб, які постійно проживали за кордоном, після повернення їх в установленому порядку на проживання в Україну та для осіб, які набули громадянство України за кордоном);

• посвідчення про взяття на облік бездомних осіб (для бездомних осіб);

• довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);

• документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт (за наявності таких документів):

про місце проживання — довідку органу реєстрації встановленого зразка;

про народження дітей — свідоцтва про народження дітей;

про шлюб і розірвання шлюбу — свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;

про зміну імені — свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;

• довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);

Видані компетентними органами іноземної держави документи засвідчуються в установленому законодавством порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Такі документи подаються з перекладом на українську мову, засвідченим нотаріально.

Оригінали документів (крім довідки про реєстрацію особи громадянином України та документа, що підтверджує сплату платежу) повертаються особі або її законному представнику/уповноваженій особі після оформлення заяви-анкети.

Про відновлення втрачених документів найближчим часом треба потурбуватися й виборцям, які прагнуть реалізувати право голосу 31 березня на виборах Президента України. Якщо втрачено паспорт «книжечку» зразка 1994 року – прямуйте до підрозділу міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання У разі втрати ID-картки – до будь-якого підрозділу міграційної служби, адже після оформлення першої ID-картки дані вже внесені до Єдиного державного демографічного реєстру (ЄДДР). Тож всі подальші послуги з документування маєте змогу отримати у будь-якому місті України незалежно від місця реєстрації.

Отримати ID-картку за 10 робочих днів чи за 20 – вибір за вами. За термінове оформлення доведеться сплатити 366 грн, нетермінове (20 робочих днів) – 279 грн та 34 грн держмита.

У свою чергу ми максимально докладатимемо зусиль для своєчасного забезпечення жителів міста і району біометричними документами.
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.