­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Днями відбулася нарада за участі представників Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення, підприємства поштового зв’язку, відділення АТ «Ощадбанк», місцевих комунальних підприємств стосовно координації роботи щодо виплати березневих пенсій та субсидій у грошовій формі.

Присутні на нараді представники соціальних та комунальних служб (газового господарства, району електромереж та ін.) узгодили свої дії та механізм виплати монетизованих субсидій споживачам, обговорили проблеми, які можуть виникнути.

Так, наприклад, у Надточаївці, Ярославці зараз залишилося працювати всього по одній листоноші, а в Станіславчику пошта відкривається лише один день на тиждень. Крім того, листоноші мають дотримуватися ліміту готівки при виплаті коштів пенсіонерам. Іншими словами, працівники пошти можуть взяти до сумки лише певну суму коштів, визначену інструкцією.

Керівник місцевого відділення «Ощадбанку» Людмила Кузевич звернула увагу на те, що не у всіх шполян, яким нарахована субсидія, відкриті банківські рахунки. Тож отримувачам субсидій, які ще не досягли пенсійного віку, необхідно поспішити і до 12 березня їх відкрити. Задля уникнення соціального напруження та черг біля банківського відділення його роботу продовжено на одну годину.

Заступник начальника управління соціального захисту Олена Фарштейн наголосила на забезпеченні споживачами своєчасної оплати комунальних послуг, адже наявність боргу унеможливить подальше нарахування субсидій.

Як зазначив присутній на нараді начальник Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Борис Курінний, пенсійники готові до проведення березневих виплат і висловив сподівання, що всі належні кошти люди отримають вчасно з 4 по 25 число. Потреба на виплату проіндексованих пенсій зросте у березні по Шполянському району на 5,8 мільйона гривень. Одночасно з виплатою пенсій шполянським пенсіонерам виплатять і субсидію за лютий грошима. За попередніми підрахунками, у нашому районі таких буде 4449 осіб, тобто 35 відсотків від загальної кількості пенсіонерів.

Ольга Гриценко

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.