­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Розпочалась робота по запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж та небезпечних подій на об'єктах, які будуть задіяні під час проведення передвиборчої кампанії та виборів Президента України у 2019 році на території Шполянського району та об’єднаних теритооіальних громад.

Основне завдання рятувальників - забезпечення високого рівня пожежної та техногенної безпеки під час вказаних заходів.

Нагадаємо, що обслуговуючий персонал та особи, які залучаються для роботи на виборчих дільницях, повинні бути ознайомлені з існуючими правилами пожежної безпеки.

Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць несуть голови виборчих комісій та керівники установ, підприємств, організацій, в будівлях яких розташовуються виборчі дільниці.

На керівників цих об'єктів покладаються обов'язки з утримання приміщень виборчих дільниць, як і будівель в цілому, в яких вони розташовуються, в безпечному протипожежному стані, забезпечення їх засобами пожежогасіння, а також своєчасному та повному виконанні протипожежних заходів, запропонованих органами державного пожежного нагляду.

Контроль за дотриманням протипожежного режиму на виборчих дільницях покладається на голів виборчих дільниць, а у їхню відсутність - на чергових по виборчих дільницях.

Черговий по виборчій дільниці при заступанні на чергування зобов'язаний перевіряти протипожежний стан приміщень, а також наявність та справність засобів пожежогасіння.

При розташуванні на виборчих дільницях буфетів та торговельних точок останні повинні знаходитися в окремих приміщеннях.

На період проведення на виборчій дільниці масових заходів для підтримки порядку повинні призначатися відповідальні особи.

Олександр Авраменко,

головний інспектор Шполянського

РВ УДСНС України в Черкаській області

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.