­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 25 квітня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Незвична для січня – лютого погода панує в районі. Велика кількість снігу різко почала танути, загрожуючи підтопленням як житловим масивам, так і іншим об’єктам. 28 січня голова райдержадміністрації Володимир Потапенко провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З метою підготовки до безпечного пропуску льодоходу, повені та паводків комісією затверджено план дій органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, територіальних підрозділів міністерств і відомств, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності щодо підготовки до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків на території Шполянського району у 2019 році та затверджено склад районного оперативного штабу для забезпечення безпечного пропуску льодоходу, повені та паводків.

Як повідомив в. о. начальника відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Олександр Черевко, згідно з даними з населених пунктів району, Лип’янської та Матусівської ОТГ, серйозних підтоплень в населених пунктах немає. Щоправда, відзначає О.Черевко, даними зі Шполянської ОТГ в райдержадміністрації не володіють, оскільки співпрацю з міською ОТГ, попри намагання райдержадміністрації, не налагоджено. «Існують загрози серйозних підтоплень у Іскреному та Лебедині, — наголошує Олександр Вікторович, — але сьогодні ми не володіємо інформацією з цих населених пунктів, оскільки вони входять до складу Шполянської ОТГ».

По місту загроза підтоплень господарських будівель існує в районі вулиць Лебединської, Грушевського та на Мар’янівському масиві. Як пояснив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Шполянської ОТГ Віталій Плетінь, звернень від населення щодо підтоплень будівель до міської ради не надходило. «Зливові канали в межах міста пробиті, тож вода помаленьку сходить у каналізацію», — пояснив Віталій Володимирович.

Валерія Семенюк

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.