­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 26 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Без соціальної підтримки можуть залишитися ті, хто приховує свої справжні доходи, або ті, хто протягом 12 місяців з моменту отримання субсидії здійснив купівлю на суму понад 50 тис. грн, попереджають в органах соціального захисту.

«Найпоширеніша причина - це покупка дорогого товару або оплата послуги без подальшого повідомлення про це органів соцзахисту. Перерахунок йде з моменту виявлення такої покупки», - пояснюють експерти. Варто також відзначити, що субсидії позбавлять безпосередньо від дати покупки.

«Якщо людина сама сповістила органи соцзахисту, то субсидія буде нараховуватися і далі, до кінця опалювального сезону. А якщо порушення виявили ми, то субсидія буде знята з дати покупки», - пояснили в міністерстві.

«Ревізори» отримають можливість прийти на підприємство, де працює отримувач субсидії, вивчити бухгалтерію, вимагати від керівництва підприємства офіційні довідки із зарплати і доходу людини, опитувати його сусідів, співробітників і тому подібне.

І щоб не позбутися державної допомоги, українці навіть почали йти на різні хитрощі. Почастішали випадки, коли заради субсидії фіктивно розлучаються, виписують з квартир своїх родичів і приховують щоденні витрати.

Найпростіший трюк, щоб не позбутися субсидії - це покупки цінностей за готівку. Відзначається також, що деякі навіть намагаються не користуватися картками для знижок, оскільки з їх допомогою при бажанні можна відстежити всі покупки.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.