­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 лютого 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Не лише проблемою фінансування переймаються сьогодні у Шполянській центральній районній лікарні. Перед медиками вторинної ланки постала ще й нестача кадрів, особливо медсестер.

За інформацією головного лікаря райлікарні Василя Уманця, протягом останнього року з райлікарні звільнилося 38 медичних сестер, натомість на роботу прийшло лише двоє. Вакантними залишаються й близько трьох десятків посад лікарів. Не таємниця, що більшість спеціалістів у райлікарні – пенсійного або ж передпенсійного віку, що в подальшому лише поглиблюватиме проблему. Бо ж бажаючих працювати за мізерну зарплату все менше і менше, а попит на медичні кадри з України сьогодні в Європі, куди їдуть на заробітки наші медики, зберігається.

Прозвучала з вуст головного лікаря ЦРЛ й інформація про те, що майбутній рік для райлікарні теж обіцяє бути непростим. Дається взнаки брак фінансування. За умови, якщо Шполянська, Матусівська і новостворена Лип’янська об’єднані територіальні громади не перераховуватимуть кошти на утримання закладу, то райлікарні загрожує закриття. То буде велика втрата і для району, і для трьох ОТГ, адже попри усі труднощі і проблеми, Шполянська ЦРЛ залишається у лідерах серед райлікарень області, а медичний персонал (чи то лікарі, чи молодший медперсонал) вкотре підтверджують свою професійність, а акредитацію райлікарня який рік поспіль проходить лише з незначними зауваженнями.

Микола Сухий

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.