­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Сьогодні в Україні відбуваються масові шахрайські операції з платіжними картами. На цьому наголосив декан факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету Богдан Адамик.

Для того, щоб уникнути шахрайства з платіжними картами, відзначає експерт, українцям варто дотримуватися кількох простих правил.

5 порад, як не попастися на гачок шахраям:

1. Не показувати нікому вашу картку, адже злодієві досить побачити її, побачити всі 16 цифр, і тоді може статися непоправне.

2. Не вестися на сумнівні SMS-повідомлення або дзвінки від нібито консультанта з банку, яким ви користуєтеся. Шахраї таким чином можуть випитати у вас всю необхідну для них інформацію.

3. Не носити пін-код разом з картою. Заклеїти CVV-код, тоді це буде найкраща безпека, адже без нього доступ до карти ніхто, крім вас, не отримає.

4. Приєднайтеся до SMS-контролю. Про будь-які витрати з вашої картки ви будете знати.

5. Нікому не давайте свою карту, бо людина може її сфотографувати з обох сторін. Достатньо сторонньому дізнатися лише три цифри – CVV-код, і вашу карту можуть "почистити" повністю.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.