­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Вільшана, що в Городищенському районі, готується стати центром об’єднаної територіальної громади, до якої, крім Вільшанської селищної, увійдуть Петриківська, В’язівська, Вербівська, Воронівська сільські ради.

Сьогодні на території селища діють дві середні школи, школа-інтернат, дитячий садочок. Є лікарська амбулаторія та філіал школи мистецтв. Протягом третього скликання селищем опікується досвідчений голова селищної ради Володимир Яровий. З понад трьох тисяч жителів у селищі налічується понад півтисячі дітей. Тому у селищі й діє кілька навчальних закладів. Тут відновлють освітлення, ремонтують дороги. Вже кілька років відвідувачів зустрічає реконструйований будинок культури. Тому, коли постало питаня децентралізації, й  місцеві жителі, і мешканці навколишніх сіл не заперечували і створили об’єднану територіальну громаду з центром у Вільшані. 

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.