­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Відбулася позачергова 29 сесія районної ради VІІ скликання, яку наприкінці засідання самі ж депутати назвали найкоротшою у році. Можна ще додати: і найтихішою. Вісімнадцять винесених на розгляд народних обранців питань вони розглянули всього за п’ятдесят хвилин. Іншим разом буває, що й трьох годин чи й більше для обговорення виявляється замало.

Пообурювавшись з приводу того, що на засідання сесії з 34 прийшли лише 20 депутатів, присутні обранці розпочали роботу. Щоправда, згодом прибули ще троє. Як озвучив голова районної ради Олександр Кузуб, необхідність проведення сесії виникла у зв’язку з приєднанням до Шполянської ОТГ двох населених пунктів, Капустиного та Лебедина.

Майже без обговорення депутати підтримали рішення по всіх запропонованих питаннях. Спершу надали згоду на передачу установи та майна Лебединського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. Віддали свої голоси за передачу у підпорядкування Шполянської ОТГ установ комунальної власності районної ради, трьох Лебединських навчально-виховних комплексів (НВК), Капустинського НВК, а також майна та земельних ділянок згаданих закладів. Те саме стосувалося і трьох Лебединських сільських бібліотек-філіалів центральної бібліотечної системи та Капустинської бібліотеки-філіалу, які також переходять у підпорядкування Шполянської ОТГ. Як пояснила директор Шполянської центральної бібліотечної системи Наталія Мазур, в одній з лебединських бібліотек нині немає працівника.

Потім настала хвилююча й урочиста мить для нових директорів трьох навчально-виховних закладів району і Матусівської ОТГ, кандидатури яких погодили депутати райради. Відразу після голосування депутатів молодого директора Матусівського НВК №1 Любов Хижняк з призначенням на посаду з квітами у залі засідань райради привітав голова Матусівської об’єднаної територіальної громади Василь  Колісник. Погоджено також кандидатури директорів Нечаєвського НВК Людмили Стужук та Сигнаївського НВК Євгенія Бесараба.

Присутній на сесії голова райдержадміністрації Володимир Потапенко принагідно відзначив ініціативність Л.В.Стужук, яка вже з перших тижнів виконання обов’язків директора Нечаєвського навчального закладу почала налагоджувати зв’язки з представниками місцевої влади, орендарями та одноосібниками, шукаючи вирішення нагальних проблем школи. Звернувся голова райдержадміністрації і до Є.С.Бесараба, зазначивши, що за роки директорування Л.П.Свердел Сигнаївська школа-родина славилася на всю Черкащину, а тамтешній хор «Родина», юні любителі робототехніки перемагали на всеукраїнських культурних і інтелектуальних заходах. «Це означає, що ви, Євгенію Сергійовичу, повинні зуміти утримати свій навчальний заклад на рівні, як мінімум не нижчому, ніж це виходило у Людмили Павлівни», — додав Володимир Миколайович.

Щоправда, перед кожним з тих голосувань депутат Павло Мальчик все ж поцікавився у самих директорів навчальних закладів, чи мають бажання вони очолювати педагогічні та учнівські колективи. Що викликало усмішки у всіх присутніх та ствердні відповіді керівників трьох шкіл.

Наприкінці засідання депутати затвердили проект землеустрою щодо зміни меж Надточаївки, технічну документацію, а також проголосували за встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови районної ради Лідії Татариній.

Ольга Качан

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.