­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 квітня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

За статистикою, в Україні загалом на одне робоче місце претендує три-чотири особи. Але якщо розглядати цю проблему окремо по галузях, то серед усіх вакансій приблизно кожна десята — для робочого персоналу. А претендентів, як і конкуренції, на них практично нема. Навпаки, країна потерпає від дефіциту робочих рук.

Ще в 2016-му році Кабмін визначив 19 професій, які мають загальнодержавне значення. Підготовка таких спеціалістів відбуватиметься за рахунок держави. До переліку дефіцитних професій, зокрема, увійшли: налагоджувальник верстатів і маніпуляторів із програмним керуванням; бурильник експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту та газ; складальник корпусів металевих суден; живописець; монтажник систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації; бджоляр; виноградар; верстатник широкого профілю; токар; тістороб; фрезерувальник; монтер колії; слюсар із ремонту дорожньо-будівельних машин і тракторів; помічник машиніста тепловоза.

Цього року список доповнили професіями зварника, машиніста дорожньо-будівельних машин, монтажника систем утеплення будівель, слюсаря різного профілю.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.