­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Попит на оренду житла у райцентрі значно перевищує пропозицію. З цим зіштовхнулися нещодавно одні мої знайомі, які повернулися з заробітків з Києва і вирішили осісти в Шполі.

— До того, як виїхати на роботу до столиці, жили з батьками, — пояснює жінка. — Зараз шукаємо, де придбати квартиру, а поки вирішили зняти житло.

Пошуки квартири (знайомі бажають орендувати однокімнатну) виявилися марними. Більшість однокімнатних квартир власники продають, а пускати квартирантів не поспішають. Та ж історія й з більшими за метражем квартирами.

В останні рік-два у Шполі зафіксована чи не рекордна кількість будинків, вставлених на продаж. Господарі або померли, або виїхали, тож житло продається. Орендувати будинок, а не квартиру, бажаючих менше. Та й власники воліють краще продати нерухомість, ніж здавати в оренду.

— А коли з’являється чи в інтернеті, чи в пресі оголошення «Здається однокімнатна квартира», то можна просто не втовпитися, бо бажаючих дуже багато, — підсумовує чоловік.

Нині їм довелося повернутися до батьків і вони шукають квартиру, аби придбати.

Що казати, однокімнатні квартири завжди були найзатребуванішими на ринку нерухомості в Шполі. Тож і їх вартість в останні роки теж підвищилася. Нині ціна на пристойне однокімнатне житло з ремонтом варіюється від 11 тисяч умовних одиниць і вище (в залежності від місцезнаходження та ремонту).

Валентин Горенко

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.