­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 15 грудня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні та Черкаській області вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

Зважаючи на те, що сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, у Шполянському районі у вересні-жовтні нинішнього року проводитиметься планова пероральна імунізація м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу. Про це редакції повідомила начальник Шполянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Погасій. Приманки з вакциною розповсюджуватимуться у лісовій місцевості, на полях. «Коли ви побачите у лісі, десь у полі приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо не брати брикети в руки та не переносити з місць, де їх розкладено», — звертається до жителів району начальник управління.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.