­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 квітня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Подібні звернення до редакції останнім часом почастішали. Більшість тих, хто звертається, пенсіонери. Вони ніяк не можуть зрозуміти, як могло статися, що платячи щомісячно за комунальні послуги в «Комунальник-сервіс», вони раптом стали боржниками, після того, як змінилася назва установи на «Комунальник».

Скажімо, одна з відвідувачок, яка проживає в однокімнатній квартирі, отримала платіжку, в якій вказувалося, що вона заборгувала 800 гривень. Після того, як заплатила, на другий місяць у платіжці вже значилося, що вона має борг в 400 гривень.

В редакції спершу скаржників направляли в «Комунальник», щоб там розібралися і роз’яснили. Але виявилося, що там почали кивати на Черкаси, ніби це їм звідти прислали такі розцінки.

Незадоволені платники комунальних послуг знову поверталися до редакції.

А найбільше їх хвилювало попередження про те, що в разі непогашення боргу протягом одного тижня їх справу буде передано до суду.

Після цього пристарілі жителі розповідали, вже бралися за валідол, інші пігулки. При цьому попередження, що надсилалися жителям Шполи, не були ніким підписані, не стояло там і вихідного номера.

Такий, з дозволу сказати, шантаж-попередження — це вже явний перебір і для міської ради, і для її комунального підприємства «Комунальник».

В народі кажуть: той, хто не поважає і не шанує старість — не має майбутнього. очевидно, в міській раді варто було б над цим задуматися.

Нижче редакція публікує лист жителя Шполи Володимира Павловича Кравця, який є своєрідним підтвердженням вищенаписаного.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.