­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 27 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

Собака з давніх-давен була і є другом людини. Тварини дуже звикають до своїх господарів. Знаю історію, коли одна родина літаком летіла в США на постійне місце проживання, а їхній пес на цей рейс приходить вже 10 років.

Та все ж собаки – тварини-хижаки. В будь-яку хвилину може накинутися на чужу, незнайому людину. Нещодавно в Чернівцях собаки загризли 12-річну дівчинку. А ще ці тварини – збудники і переносники багатьох інфекцій і хвороб, спільних для людини і тварин, таких як сказ та інших.

У нашому селі нині дуже багато порожніх будинків. Пустіють хати, а собаки й коти, які колись вірою і правдою служили господарям, стають безпритульними. Також у багатьох дворах, де є господарі, тварини не на прив’язі, тож теж становлять небезпеку для оточуючих. Топчуть городину, роблять іншу шкоду. А на зауваження господарі відповідають: «Вона не вкусить». Так, господарів, може, й не вкусить, а от на перехожих, серед яких діти, нападають.

Пройдіть ввечері по селу, спробуйте. Не пройдете, бо вас не пустять собаки. І в цьому винні господарі, які відпускають тварин. А листоношам нашим взагалі не позаздриш! Чому вони повинні, розносячи кореспонденцію чи пенсії, постійно боятися і озиратися? А ще, не дай Боже, на тічку натрапити, коли гурт з 7-10 псів нападе!

Ще за радянської влади бродячих псів відстрілювали, зараз – заборонено. То має ж бути якась відповідальність за відв’язану собаку, яка в будь-яку мить може заподіяти шкоду? Ви відв’язали і лягли спати, а ваш пес у цей час десь кусає чи терзає людину.

А що скаже на це влада і ветеринарна медицина?

Зоя Колос, с. Соболівка

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.