­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 16 лютого 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Днями з’явилося повідомлення уряду про те, що кошти, виділені на ремонт доріг, освоюються вкрай повільно, і це змусило виконавчу владу попередити виконавців на місцях, що в разі такого їх використання Кабінет міністрів буде їх перерозподіляти в ті регіони, де вони ефективно використовуються.

В Шполянському районі, за останньою озвученою в райдержадміністрації інформацією, на ремонт доріг повинно бути освоєно приблизно 20 мільйонів гривень.

Згідно встановлених правил, щоб розпочати ремонт доріг, необхідно виготовити документацію. На три дороги: Шпола-Іскрене-Ватутіне, Кримки-Суха Калигірка і під’їзд до Лебединського монастиря документацію виготовлено. Через систему «Прозорро» визначено виконавця. А от щодо ремонтів під’їздів до Шполи вийшла затримка. На їх ремонт на початку передбачалося 754 тис. грн.

Коли про це стало відомо в міській раді, її голова Сергій Кравченко та депутат обласної ради Анатолій Ткаченко побували в райдержадміністрації в кабінеті першого заступника голови Юрія Козоріза і обговорювали проблему, що, мовляв, місту виділили недостатньо коштів. Уже після того, як до них приєднався голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, було вирішено написати лист в облдержадміністрацію, щоб змінити розподіл коштів, збільшивши таким чином суму на ремонт під’їздів до Шполи.

Кажуть, гості так просили, щоб райдержадміністрація написала звернення в облдержадміністрацію, а потім і обіцяли, що вони далі все влаштують.

В райдержадміністрації так і зробили, як було домовлено, та направили лист в облдержадміністрацію. Що там вийшло в обласних кабінетах, невідомо, а може міськрадівські гінці так «працювали», але, після коректування виділених коштів виявилося, що суму на міські під’їзди ще зменшено.

Дізнавшись про це, як свідчать очевидці, обласний депутат Анатолій Ткаченко пообіцяв більше не мати справ з райдержадміністрацією.

Всі спроби довести депутату, що це їх бездіяльність призвела до такого, не переконали його. Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко та його перший заступник Юрій Козоріз поїхали самі в область і там владнали проблему. І не лише владнали, а й до вже виділеної суми добавили на дрібний ремонт міських під’їздів ще 1,5 млн. грн.

Здавалося, справу залагоджено. Але виникла інша проблема. Вся справа в тому, що на ремонт під’їзних доріг до Шполи вже була виготовлена документація на першу суму. Після її збільшення необхідно ту документацію переробити.

В райдержадміністрації поставили вимогу, щоб міська рада перерахувала кошти на ці потреби. В Шполянській ОТГ на сесії міськради, приблизно 3-4 тижні тому, відповідне рішення прийняте, але кошти перерахували кілька днів тому. Отже, затримується й початок ремонтних робіт.

Зате районом зараз починають поширюватися чутки, що це якраз міськрадівські гінці вибили кошти, а не райдержадміністрація.

Схоже, в міськраді та й її очільник Сергій Кравченко вже так звикли до протистояння з райдержадміністрацією, що не можуть собі уявити мирну співпрацю.

Очевидно, що найближчим часом варто очікувати чергову порцію звинувачень на адресу райдержадміністрації та її керівників.

Вистава під назвою «Шполянська кайдашева сім’я» продовжується.

Кіндрат Шквара

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.