­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 16 лютого 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Політико-соціальний проект «Кандидат» може тривати три сезони. Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

Нагадаємо, проект «Кандидат» транслюватиметься в ефірі телеканалу «112-Україна». У його створенні бере участь лідер партії «За життя» Вадим Рабинович, а переможцю гарантується місце в прохідній частині списку партії «За життя» на виборах до Верховної Ради і рік навчання в Стенфордському університеті. З чуток, це найдорожче реаліті-шоу за всі роки українського ТВ.

«На політико-соціальний проект «Кандидат», зйомки якого зараз проходять, вже відібрали 100 осіб. А в червні з них відберуть 12 кандидатів, що залишилися. Про те, кого саме відберуть, я теж дізнаюся тільки зараз. І ось ці 12 кандидатів будуть протягом 12 тижнів отримають різні завдання. Раз в тиждень один з них - той, хто гірше інших впорався із завданням, - буде залишати проект. І в кінці залишиться один - переможець», - розповів політик.

Він підкреслив, що вважає політико-соціальний «Кандидат» дуже важливим з багатьох точок зору.

«Ми хочемо вперше показати, як працює соціальний ліфт - хоча б в такому телевізійному форматі. Коли проста людина, не з золотої молоді, що не народилася в золотий колясці на Печерських пагорбах, може теж пройти в парламент. Я сам з великим інтересом ставлюся до цього проекту. Хочу поспілкуватися з цими людьми і, можливо, розглядати майбутніх зірок української політичної арени», - зазначив парламентарій.

Народний депутат повідомив, що в ефір проект почне виходити наприкінці літа і буде транслюватися протягом приблизно 12 тижнів.

«Можливо, режисери не схвалять цього, але відкрию вам секрет: в принципі, ми розраховуємо на три сезони цього політико-соціального проекту. Ми збираємося вийти в ефір десь в кінці серпня, протягом 12 тижнів будемо відбирати нашого кандидата. Потім трохи відпочинемо - і хочемо почати другий сезон проекту, а за ним - і третій... Це дуже важка робота. Я завжди був «телевізійною» людиною, але зазвичай відбувалося так: прийшов на передачу, пробув там годину - і пішов. А з «Кандидатом» все набагато складніше. Але це варте того, адже в підсумку ми зможемо виявити два-три таланти - це вже результат», - заявив лідер партії «За життя».

За словами політика, він не бере участь в первинному етапі відбору учасників і почне працювати з ними тільки тоді, коли їх залишиться 12.

«Відбором учасників займається окрема група людей. Особисто я їх не бачив і ніякого відношення до їх відбору не маю. Ось коли залишиться 12 чоловік - тоді так, серед них відбирати вже буду я і два моїх помічника. Я думаю, що це буде дуже барвисте видовище, адже ми підготували дуже цікаві завдання для учасників. Мені будуть допомагати Нестор Шуфрич (народний депутат, член партії «За життя», - ред.) і чудова, красива ведуча телеканалу «112-Україна» Анна Степанець. Але останнє слово буде за мною, не дивлячись на думку журі, я зможу когось повернути, когось залишити і когось прибрати», - констатував Вадим Рабинович.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.