­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 23 лютого 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Не перший тиждень свіжу ароматну випічку працівниця районного споживчого товариства реалізує не зі звичного зеленого намету на алеї біля ресторану «Україна», а в іншому місці. І те місце — не надто зручний для торгівлі майданчик біля входу до самого ресторану, до якого ведуть високі східці. Вперше звернувши на те увагу дощової погоди, подумалося, що саме опади змусили продавчиню сховатися під накриттям. Однак як виявилося згодом, це не так.

Насправді ж представники міськради у такий спосіб наводять свої порядки з орендою території. Вони й пояснили колективу райст, що широка алея біля ресторану — то не їхня територія. Отже, за неї треба сплачувати орендну плату і, як можна здогадатися, немалу. А який там той виторг з пиріжків та плюшок?!

У райст зізнаються, що після такого перенесення лотків на свою територію, куди тепер необхідно діставатися східцями, продажі відразу зменшилися удвічі. Воно й зрозуміло, адже біля намету нерідко можна було бачити пенсіонерів, приїжджих у справах з довколишніх сіл, які десятиліттями звикли купувати смачну, якісну і недорогу випічку. Іншим разом хтось з представників старшого покоління просто зупинявся погомоніти, коли привітна продавець була не зайнята. А коли старенькі тепер подивляться на високі східці, то не кожен ризикне ними підійматися за пиріжком. Схожа ситуація і з школярами, які післяурочної пори проходять повз лотки, не помітивши їх на новому майданчику.

Напрошується народна мудрість, яка закликає робити все за законом, проте без фанатизму.

Степан Коломієць

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.