­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Днями заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді, в якій взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Шполянського управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, правоохоронці, педагоги.

На сьогодні в Шполянському районі проживає 2178 дітей шкільного віку (ця цифра не включає в себе дітей, які проживають на території Шполянської ОТГ зі Шполи, Кримок і Скотаревого), з яких 1389 дітей пільгових категорій. Ольга Шпиця наголосила, що в нинішньому році до переліку дітей пільгових категорій внесені доповнення, окрім основних категорій пільговиками вважаються також рідні діти батьків-вихователів чи прийомних батьків, діти, взяті на облік службою у справах дітей, як такі, що потрапили в складні життєві ситуації. Забезпечити оздоровлення і відпочинок в райдержадміністрації планують 1550 дітей, що становить 71 відсоток від загальної кількості. На оздоровчу кампанію виділено 550 тисяч 240 гривень, з яких на харчування у пришкільних таборах району буде використано 459 тисяч 240 гривень, а на оздоровлення – 96 тисяч гривень з районного бюджету. В минулому році на оздоровлення дітей пільгових категорій з районного бюджету було виділено 80 тисяч гривень. Ці кошти використали на поїздку 22 школярів – дітей учасників АТО до табору відпочинку «Сосонка», що на Чорнобаївщині. В нинішньому році ця сума зросла і в райдержадміністрації вже підшукують варіанти таборів, де б можна було оздоровити дітей – пільговиків. Хоча оптимальним варіантом, на думку О.Шпиці, було б відкриття дитячого оздоровчого табору «Олімпія». «Табір знаходиться на території Шполянської ОТГ, — зазначила заступник голови райдержадміністрації, — тож і питання його відкриття – теж в компетенції міськради. Минулий рік засвідчив небажання міської ради співпрацювати у цьому питанні. Як буде нинішньої оздоровчої кампанії, покаже час. Та все ж в облдержадміністрації під час проведення координаційної наради по оздоровчій кампанії згадували про «Олімпію» і направили до Шполянської міської ради листа з рекомендацією посприяти відкриттю табору для оздоровлення шполянських дітей». Чи поїдуть шполянські діти-пільговики до сусідніх районів або ж оздоровляться на Шполянщині, стане відомо вже у вересні під час підсумкового засідання координаційної ради з питань оздоровлення.

Загалом у районі працюватимуть 25 пришкільних таборів відпочинку, які діятимуть з 29 травня по 15 червня. Тож ще є час підготуватися до прийому дітей, здійснити за участі представників районних управлінь Держпродспоживслужби та ДСНС відповідні перевірки дотримання санітарного законодавства і протипожежної безпеки.

Катерина Вальчиковська

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.