­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 27 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

На перший погляд, в сучасному суспільстві не повинно виникати таких проблем, як, скажімо, вошивість. Проте лише ураженість населення нашого району педикульозом (вошивістю) торік зросла удвічі. Зареєстровано 22 випадки проти 13 в 2016 році. Найвищі показники захворюваності у Шполі, Мар’янівці, Василькові, Лип’янці, Лебедині, Матусові, Соболівці, Кримках, Ярославці, Станіславчику. Про це йшлося на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося в райдержадміністрації.

Як доповіла начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шполянського районного управління Марія Михайленко, у 2017 році в районі зареєстровано 95 хворих на паразитози дітей з організованих колективів. Крім того, виявлено 5315 випадків інфекційних захворювань, з них 25 — гострі кишкові інфекції (ГКІ), 9 — сальмонельоз, 5 — хвороба Лайма. У першому кварталі поточного року вже виявлено чотири хворих на туберкульоз. Захворюваність населення району на коросту в 2017 році перевищує середньообласний показник в 6 разів.

Не зважаючи на складну ситуацію з захворюваністю на інфекційні хвороби, не всі власники підприємств громадського харчування та торгівлі харчовими продуктами організовують проходження працівниками медичних оглядів та виробничого мікробіологічного контролю продукції, яка виготовляється закладами громадського харчування. Не пройшли паспортизацію місць видалення відходів Топилянська та Товмацька сільські ради. Користувачами водних об’єктів неналежним чином утримуються їх прибережні зони та не проводяться дератизаційні роботи, не забезпечено лабораторного контролю мулу та риби на наявність збудника ботулізму і глистів.

Комісія надала завдання відповідальним структурам затвердити склад районної комісії з перевірки дотримання в закладах освіти району безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та ін.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.