­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 27 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

Медична реформа засвідчила проблеми не лише майбутнього, а й нинішні, в час перехідного періоду.

Вже не один рік головний лікар районної лікарні Василь Уманець як депутат обласної ради прагне добитися у високих чиновницьких кабінетах рішення щодо встановлення справедливості в лікуванні хворих.

Справа в тому, що в районну лікарню ім. братів Коломійченків приїздять лікуватися жителі з Катеринопільського, Звенигородського, Городищенського районів і навіть з сусідньої Кіровоградської області.

Лікарі районного медичного закладу не відмовляють. Пояснюють — це обов’язок медиків надавати невідкладну допомогу людям.

Але така, з дозволу сказати, доброта, обходиться бюджету недешево. За підрахунками фахівців, затрати на лікування обходяться в окремі роки щонайменше в 200-300 тисяч гривень.

Головний лікар райлікарні Василь Уманець пояснює: «Ми не проти надавати допомогу жителям інших районів, але в даному випадку треба змінювати і підхід до розподілу коштів. Якщо жителі з інших районів лікуються в нас, то відповідно з обласного чи районного (сусіднього) бюджетів повинні перераховуватися кошти».

Втім, сусіди хоч і згоджуються на такий підхід, нерідко навіть і договори підписують, а коли доходить справа до розрахунків, то посилаються на дефіцит бюджетів і коштів не перераховують.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.