­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Минулого тижня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ольги Шпиці відбулося засідання районної призовної комісії, на якому члени комісії розглянули питання, що стосуються весняної призовної комісії.

Зокрема йшлося про зміни в складі комісії, адже з утворенням двох об’єднаних територіальних громад, Шполянської і Матусівської, до складу призовної комісії мають увійти представники громад.

Районний військовий комісар Євгеній Маловічко повідомив також про хід проведення заходів щодо призовної кампанії, яку розпочне запланований медичний огляд призовників, наголосивши на тому, що в нинішньому році району доведено план призвати до лав Збройних Сил України 30 призовників. «І хоча в районі близько 600 осіб призовного віку, — зауважив військовий комісар, — та виконати цей план буде нелегко. Багато молодих чоловіків призовного віку ухиляються від призову, перебувають на заробітках в інших регіонах нашої держави і за кордоном, а їхні рідні стверджують, що зв’язку з ними не мають». Як приклад, Є.Маловічко навів минулорічну осінню призовну кампанію, коли разом з представниками райвійськкомату довелося об’їжджати населені пункти району. У нинішньому ж році на ухилянців подаватимуть у розшук, для чого будуть задіяні працівники поліції. Найближчим часом на законодавчому рівні буде ухвалено закон на зразок закону, що карає злісних неплатників аліментів. Норма закону передбачатиме щодо тих, хто ухиляється від призову, такі покарання, як позбавлення посвідчення водія і унеможливлення виїзду за кордон.

Немаловажливим є й проходження медичної комісії, на яку майбутні вояки не поспішають. Хоча, зі слів заступника районного військового комісара Сергія Кільченка, деякі чоловіки призовного віку в районі після проходження комісії мають усі підстави отримати відстрочку.

Йшлося також і про те, що на призовників незабаром можуть чекати зміни — до Президента України Петра Порошенка подане звернення щодо відновлення призову до збройних сил з 18 років і є всі шанси, що в цьому році Президент таки підпише відповідний указ.

Підсумовуючи засідання комісії, Ольга Шпиця ще раз наголосила на важливості виконання плану з призову і акцентувала свою увагу на роботі з сільськими головами тих населених пунктів, де жителі призовного віку до військкомату не поспішають.

Катерина Вальчиковська

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.