­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 20 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < липня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

В повітрі запахло весною, а з таненням снігу перед очима жителів різних населених пунктів стають непривабливі картинки — подекуди купками, подекуди поодиноко розкидане сміття на обочинах доріг, в лісопосадках, інших місцях.

Над проблемою сміття задумались і в Матусівській об’єднаній територіальній громаді. Зі слів сільського голови Василя Колісника, нині в сільській раді ОТГ прораховують вартість централізованого вивезення сміття у Матусові і Станіславчику. «Вивезенням сміття займатиметься комунальне підприємство «Відродження», — пояснює Василь Васильович. — Щоправда, виникла проблема з причепом, але її вирішимо найближчим часом».

Василь Колісник зауважив, що все більше жителів Станіславчика і Матусова висловлюють побажання, аби в громаді централізовано вивозилося сміття. В планах сільської влади — з початком централізованого вивезення запровадити й сортування відходів.

І ще одне. На думку голови громади, сортування дозволить не лише забезпечити чистоту довкілля, а й приноситиме додатковий дохід від вторинної сировини. Нехай і невеликий на початку. Від цього, на його думку, подвійна вигода.

Микола Сухий

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.