­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 20 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Зовсім нещодавно Сергій Струк виконав свою обіцянку, дану сусідці, зробив добру справу, зрізавши чотири осики поряд з її будинком.

Могутні дерева в діаметрі близько метра, з потужною кроною, де навіть гілки були товщиною до пів метра, становили загрозу будинку. Велика висота дерев і близькість до будівлі обумовили виконання цієї роботи з використанням спецтехніки, яку надав підприємець Володимир Пасєка.

Зроблено добру справу. Жінка тепер може не турбуватися про те, що в час негоди дерево чи гілка може впасти на її оселю, наробивши лиха. І все було б чудово, коли б не розповсюджена інформація пана Сергія Струка, який видав наступне: «Ця робота – виключно справа благодійна».

Можливо, автор цих слів не знає значення слова «благодійність». Благодійність, доброчесність — безкорисливе надання допомоги тим, хто її потребує.

Чи була виконана робота безкорисливо?

Дерева зрізали і не залишили, а забрали. Чотири дерева плюс ще одне, найбільше, через дорогу зрізане весною минулого року, в кожному 3-5 кубометрів ділової деревини.

Осика — чи не найкраще дерево для виготовлення якісної вагонки. З одного кубометра деревини, в залежності від товщини стовбура, можна виготовити 35-45 квадратних метрів вагонки, вартість якої становить близько 200 гривень за квадратний метр.

Тепер підрахуємо. 5 дерев, кожне з яких має 3-5 кубічних метрів ділової деревини, дають солідну цифру квадратних метрів вагонки. Сюди ще слід додати кілька машин дров. То це бізнес чи благодійність?

Вибори давно минули, а напівправда, що гірша за брехню, і піар у виконанні однієї з партій залишилися. Може, вже досить?

Віктор Слюсар,

м. Шпола

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.