­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 16 лютого 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів». Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку).

Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання, – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки». Одне з основних завдань – постійно бути на зв’язку, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають постійну в будь-який час доби, а також дивитися різні відеоролики посеред ночі (після цих відео дорослому можна посивіти, вже не кажучи про те, що відбувається з психікою дітей). А ще слухати записи нібито з «потойбічного світу»…

Нещодавно «Червона сова» ледь не вбила 14-річну Валерію з Києва.

На наступний день після зникнення дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій. Поліція підозрює, що причиною стала гра "Червона сова".

Шановні батьки, звертайте увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитини у «групах смерті» наступні: відчуженість, втома, постійно хоче спати, сидить в мережі посеред ночі, у дитини з’являються порізи на руках. Якщо ви помітили ці прояви у дитини – не дорікайте і не кричіть на неї! Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт – зверніться до психолога!

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.