­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 20 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < липня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Наперстки, гральні кістки, карткові шулери практично зжили себе. Зараз поширені більш витончені види шахрайства - це листи, зміст яких зводиться до однієї фрази - "Вітаємо, ви виграли!".

Йдеться переважно про коштовний приз: автомобіль, вартісна техніка та інше. Єдина обов’язкова умова зловмисників -  внесення відсотку від вартості  товару на вказаний рахунок. Буває й по-іншому, так, як сталося в одному з сіл нашого району. З тією ж фразою "Вітаємо, ви виграли!" вулицями населеного пункту ходив молодий чоловік. Як свідчить практика, своїми жертвами нерідко такі ділки обирають літніх людей.

Одна з пенсіонерок, не раз читаючи у пресі і чуючи з телевізора попередження про шахрайства, не захотіла вступати в розмову з підозрілим типом. Тоді як її самотня односельчанка впустила на подвір’я незнайомця. А він не шкодував теплих слів, розхвалюючи виграш і попутно пропонуючи придбати «дивовижно цілющий масажер для спини». Схвильована від напливу такої сумнівної «доброти» та надміру нібито корисної інформації, яка посипалася на бабцю з уст непроханого гостя, вона заплатила за той маленький товар усією пенсією, яку мала вдома. За виграш уже й не згадалося. Опам’яталася, що річ придбала непотрібну, вже тоді, коли незнайомий «продавець» був далеко. Так само і її гроші, за які мала би прожити цілий місяць…

Вікторія Тарасова

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.