­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 12 грудня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

Прочитавши статтю в газеті «Шполянські вісті», написану головою села Лебедин О.П.Рудасом «Директор оштрафована і буде відповідати», депутатська група Лебединської сільської ради, яку голова називає «група невдоволених», була здивована тим, що сільський голова може видавати бажане за дійсне.

Що ж відбулося насправді? Коли десь поділись сміттєві баки, які використовувались і сільською радою, і школою, і аптекою, і навколишніми установами, директор школи №2 Л.І.Осаула (а вона і депутат сільської ради) звернулась до секретаря сільської ради Н.А.Рудас, щоб дізнатись, де зниклі сміттєві баки. Секретар відповіла, що «вони не ваші», а де знаходяться — не повідомила. І коли секретаря запитали, чи викликати поліцію, вона відповіла – «викликайте». Прибулим поліцейським сільською радою була надана відповідь про те, що «баки на збереженні» до того часу, доки «по закону» вони не будуть оформлені і передані школам. Однак чи від усіх шкіл Лебедина вони були заховані «на збереження»? Чи тільки від тієї, директор якої входить в оту «групу невдоволених»?

На сесії сільської ради, яку так яскраво описав у газеті О.П.Рудас, директор школи Л.І.Осаула вела мову про те, що біля дитячих майданчиків, які придбані за кошти бюджету села, необхідно встановити відеонагляд, щоб їх не спіткала доля знищених будинків культури (один біля церкви, інший в центрі села), дитячих садочків, побуткомбінату і т.д. А про сміттєві баки мова навіть не йшла. Але позиція директора школи була використана головою на свій лад, хоча сесія проголосувала за те, щоб дані засоби залишити на балансі сільської ради до встановлення відеонагляду.

І наостанок: штрафувати когось, чи ні, пане голово, вирішує суд, а судового рішення про штраф немає, тож не підставляйте начальника поліції. І протоколу про адмінпорушення, який складається на місці події, складено не було!

То чи готові ви, пане голово, відповідати за неправду?

Депутати Лебединської сільської ради – О.В.Шевчик, Р.М.Петровський, Р.О.Сидоренко, Л.М.Литвин

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.