­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 20 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Згідно сесії та рішення виконкому Лебединської сільської ради придбано контейнери для сміття і визначено місця їх встановлення. Зокрема їх вирішено встановити біля дитячого майданчика, сільського будинку культури, цвинтарів, а ще передбачається передати 9 штук школам, які діють в селі.

Робиться це для запобігання забруднення навколишнього середовища та виховання в жителів і підростаючого покоління зокрема бережного ставлення до природи.

Але такий захід сільської влади став не всім до вподоби. Так, директор Лебединського НВК №2 Лідія Осаула на сесії сільської ради категорично відмовилася приймати на баланс не лише контейнери для сміття, та дитячий майданчик, що придбані за кошти сільського бюджету.

Але відмовившись на сесії, вона вже 27 листопада викликала наряд поліції для розслідування крадіжки контейнерів для сміття. Як з’ясувалося, виклик був фальшивий.

Згідно складеного акту Л.І. Осаулі доведеться відповідати і вона буде оштрафована, як запевнив начальник районного відділення поліції В. Кутовий.

Олексій Рудас, сільський голова с. Лебедин

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.