­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 22 вересня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Цей випадок стався днями з однією зі шполянських пенсіонерок. До двору старенької навідалися невідомі і лише її обережність дозволила не стати жертвою злодіїв…

Коли надворі вже почало сіріти, до двору жительки Шполи К. під’їхав автомобіль. З нього вийшли два чоловіки і жінка і направилися на подвір’я. Бабуся не відчула небезпеки і лише песик на ймення Жук почав затято гавкати і хапати гостей за ноги.

— Моїй дружині стало зле, потрібно випити ліки, — почав розмову один з незнайомців. — Дайте нам води, але не з криниці, а тепленької.

Після цих слів незнайомці, не зважаючи на гавкучого песика, посунули до хати, навіть випереджаючи господиню.

— Не знаю, де в мене та спритність взялася, — згадує жінка, — але в якусь мить я опинилася попереду них, забігла швидко до веранди і заперла двері.

Непрохані гості ще трохи потупцяли біля порогу, постукали у вікно і поїхали. А на ранок господиня знайшла свого вірного Жука мертвим – усі ознаки вказували, що собаку нагодували отрутою.

Зараз, оговтавшись від пережитого того вечора, жінка подбала, аби ворота і хвіртка замикалися як вгорі, так і внизу. Ну, щоб непроханим гостям неможливо було потрапити на подвір’я. Та й не чекає вже пенсіонерка глухої ночі, аби запиратися — намагається ще за дня закритися на всі замки. «От тільки Жучка жаль, — сумно зітхає. — Хороший був песик».

Ірина Грабовецька

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.