­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 16 грудня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < листопада 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30    

Парламент хоче дозволити виконавцю без участі суду тимчасово обмежувати виїзд неплатника аліментів за кордон, якщо заборгованість по сплаті аліментів перевищує суму платежів за 6 місяців.

За прийняття за основу законопроекту №7277 проголосували 236 депутатів при мінімально необхідних 226.

На даний момент питання виїзду боржника за межі України при виконанні судових рішень та рішень посадових осіб вирішується судом.

Законопроектом пропонується дозволити виконавцю при наявності такої заборгованості до її погашення обмежувати боржника в праві управління транспортом і в праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною і іншими видами зброї.

При цьому обмеження керування автомобілем не може бути застосоване, якщо це є основним джерелом доходу або боржник користується транспортом у зв'язку з інвалідністю або проходить військову службу, в тому числі в зоні антитерористичної операції (АТО).

Також пропонується внести зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення та передбачити, що несплата аліментів протягом півроку тягне за собою виконання соціальних робіт на термін від 120 до 240 годин.

Соціальними роботами є виконання платних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування, не більше 8 годин на день, а для неповнолітніх - 2 годин.

У змінах до Сімейного кодексу автори законопроекту пропонують передбачити, що в разі несплати аліментів протягом 6 місяців, батько, з яким проживає дитина, може самостійно приймати рішення про тимчасове виїзді дитини за кордон (без згоди неплатника аліментів).

Така можливість поширюється на поїздки за кордон строком до 1 місяця або більше 1 місяця з метою навчання або лікування дитини.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.