­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 11 грудня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

«Значна частина норм закону «Про освіту» вже вступила в силу, зокрема школи вже зараз зобов’язані оприлюднювати фінансову звітність за фінансовими доходами і видатками установ, незалежно від того, йдеться про державні кошти, чи про благодійні внески батьків», — йдеться в повідомленні.

На думку міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, прозора фінансова звітність шкіл дасть можливість розвіяти міф, що батьки практично повністю фінансують освіту.

«Прозора фінансова звітність, по-перше, допоможе нам оцінити, скільки реально коштів зараз українське суспільство вкладає в шкільну освіту і яку частку становить цей тіньовий бюджет освіти, а по-друге, нарешті надати нашим батькам прозору картину того, на що витрачаються їхні кошти», — наводить прес-служба слова міністра під час наради з керівниками всіх обласних управлінь освіти України.

Під час наради було вирішено, що фінзвітність необхідно опублікувати до 1 грудня. «Протягом грудня потрібно провести моніторинг виконання закону. На жаль, у нас часто буває так, що якщо вимогу закону не підкріплено певною відповідальністю, вона просто не виконується. Тому було б правильно, якби ті заклади, які не виконають вимогу, були відповідальними, наприклад, керівники отримали догану», — додала міністр.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.