­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Понеділок, 22 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30  

У Мережі пишуть: «Все варені ковбаси і сосиски з ГМ-сої. Сало, нутряний жир і шкурку маскують у них під м'ясо. Сирокопчені ковбаси категорично не коптять. Для шинки беруть тонку шийку і 1кг гелю, «розковбасюючи» їх (м'яса в ній 5%)».

Не все так. Частіше сої використовують білки з сполучної тканини, перероблені в порошок (раніше застосовували свинячу шкурку, але вона дорога), або м'ясо механічного обвалення - відходи з кісток видаляють під тиском, перетворюючи в пасту (це білок низької якості). Сало дороге: навіть з «Любительської» ковбаси ви не видавите, як раніше, «вічка» справжнього сала. Дешеві тваринні жири розподіляють рівномірно по фаршу - це значна частина продукту. Сирокопчені ковбаси коптять рідко, але коптильна рідина менш шкідлива, ніж канцерогени з диму. Смак таких ковбас гірший, а головне, вони вже давно бідні на м'ясо - для економії в них, як і в варених ковбасах, використовують купу харчових добавок. Почитайте склад - ви зрозумієте, що купуєте під виглядом елітної сирокопченої ковбаси підробку. З 5% м'яса шинку не зробиш: фосфати з дешевим білком збільшують його масу до 20%. Це дуже вигідно бізнесу. І ніхто нічого не «розковбасює», просто спеціальні машини шприцують шматок м'яса.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.