­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 15 грудня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Нині багато громадян вирощують у домашніх господарствах  сільськогосподарських тварин для виробництва тваринницької продукції як для власного споживання, так і для реалізації на ринках. Так склалося, що більшість українців віддають перевагу продукції, виробленій у домашніх умовах – як більш натуральній та екологічно чистій.

Водночас є немало різних хвороб, які можуть передаватися людині через продукти тваринного походження, що вироблені з порушенням санітарних вимог і не пройшли ветеринарно-санітарну експертизу. Тому вітчизняному виробнику необхідно переходити з нинішніх пострадянських стандартів на загальносвітові. Ці положення мали вступити в силу 1 січня 2010 року, однак не створено відповідної інфраструктури з забійно-санітарними пунктами та пунктами закупівлі молока. Представники бізнесу не виявили зацікавленості в у їх появі, а держава не стимулювала підприємців до цього.

Шполянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області   інформує  суб’єктів господарювання, що у відповідності до п.1  ст. 34 Закону України «Про  основні принципи та вимоги до  безпечності та якості  харчових  продуктів»  забороняється забій  тварин, які не супроводжуються ветеринарним  документом, що  засвідчує здоров’я  тварин. Згідно  п.7.1.  «Ветеринарно-санітарних  правил для  подвірного  забою тварин»  забій тварин, що  належать власникам, здійснюється на бойні (забійному  підприємстві) на договірних  засадах.

 В районі відновлено роботу забійного цеху «Майновий Комплекс Бойня 133» ФОП Мишалова С.В. від 14 квітня 2017 року, де організовано  забій тварин   за узгодженням та під  наглядом спеціаліста державної  установи  ветеринарної  медицини для всіх мешканців міста та сіл району.

  Шполянське  районне  управління

Головного  управління

Держпродспоживслужби

в Черкаській області

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.