­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 15 грудня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Голова Громадської ради Ігор Зачепа повідомив присутнім про ситуацію, яка склалася навколо коштів, виділених Кабінетом міністрів України на реконструкцію постаменту колишнього пам’ятника Леніну на площі Героїв Майдану.

На початок реконструкції площі виділено з державного бюджету понад один мільйон гривень. Ці кошти можуть повернутися до бюджету невикористаними, адже міська рада не погодила початок робіт з реконструкції. Натомість міські депутати прийняли рішення провести опитування населення Шполи про доцільність початку реконструкції центральної площі міста. При цьому перед шполянами замовчується той факт, що кошти, виділені Кабміном — цільові і можуть бути використані лише на реконструкцію площі і ні на які інші потреби (як от водогін у анкеті тощо). А в разі невикористання – повернуться до бюджету.

Як зауважила головний спеціаліст відділу регіонального розвитку і архітектури райдержадміністрації Олена Яровенко, в міській раді не беруть до уваги й той факт, що не виконують доручення голови облдержадміністрації щодо виконання закону про декомунізацію — вжиття заходів благоустрою навколо демонтованих постаментів комуністичним вождям.  

Ірина Грабовецька

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.