­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 15 грудня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Вдома закінчилося борошно, тож в обідню пору подалася в магазин, аби поповнити запаси потрібного в господарстві продукту.

Пройшовши кілька магазинів, зробила висновок, що дався взнаки відпуск урядом цін на продукти харчування у «вільне плавання».

Найдешевше борошно можна придбати у центрі Шполи за 8 гривень 55 копійок за один кілограм, а ще продають борошно за 12 гривень 75 копійок, за 14 гривень і вище. І все це теж ціна за кілограм. Чим зумовлена така різниця в ціні, невідомо. Зрозуміло, що різні виробники й сорти, та все ж різниця разюча. Якщо в одному магазині за 17 гривень можна придбати два кілограми, то в іншому на ці ж гроші і півтора кілограма не купиш.

Дивно, що різко злетіла ціна на продукт, який виробляємо у себе в країні. Адже, судячи з прогнозів чиновників, зібраний урожай нинішнього року відповідає потребам України. Про це, зокрема, заявляють у міністерстві АПК України. "Стан балансів відповідає нашим потребам, немає жодних підстав для цінової нестабільності на ринку продовольства", – зазначає перший заступник міністра агрополітики і продовольства Максим Мартинюк за попередніми результатами щодо зібраного врожаю.

Прем'єр Володимир Гройсман додає, що потрібно нарощувати обсяги виробництва, адже експорт тисне на внутрішні ціни. Він дав завдання створити програми стимулювання внутрішнього виробництва і перейти до стійкого зниження цін.

"Думаю, що за декілька років до цього можна підійти", - сказав голова уряду.

А допоки чекатимемо кроків уряду та прийняття різних програм, вирішила придбати кілька кілограмів за найдешевшою ціною, а згодом подумаю і про купівлю мішка борошна. Бо кілька років же чекати зниження цін доведеться…

Валерія Семенюк

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.